Кремль готує удар по Україні, ОРДЛО просить допомоги у Путіна, Україна йде у НАТО | Віктор Ягун

 • Опубліковано 5 місяців тому

  Espreso.TV

  Кремль готує удар по Україні, ОРДЛО просить допомоги у Путіна, Україна йде у НАТО. У Вердикті з @Сергій Руденко - Генерал-майор СБУ Віктор Ягун.  Еспресо в смартфоні - espreso.tv/4mobile/
  Наш сайт - espreso.tv/
  Facebook - espreso.tv
  Twitter - EspresoTV
  Telegram - t.me/espresotb

  Підписуйтесь на канал, щоб завжди бути в курсі подій!

Злой Серый Йож
Злой Серый Йож

Сколько сегодня Украина вступила в НАТО?Вы прикольные идиоты.

4 дні тому
Sergei Bobryashov
Sergei Bobryashov

Тащусь от Вашего прощания: " -- Жыве Украина! -- Жыве Беларусь!" И вторю за вами: " -- Жыве Украина! -- Жыве Беларусь!"

4 дні тому
Олександра Павлишин
Олександра Павлишин

В першу чергу в інформаційні війні з "расєєю" нам в ідеалі необхідно поставити 12шт. телерадіо вишок з Н ( висотою) до 100 - 150 м. Канали повинні бути трохи з зміщеними частотами . Наприклад в Херсонській області мін . 2 шт., в Миколаєвські 1 шт. в Одеські 2 шт. в Запоріжській 2 шт. в Дніпропетровські 1 шт. а її 3 ретранслятори в Донецькій та одна шт. в самій донецькій області в Краматорську , в Луганські 1 шт. в Сєвєродонецьку. в Харківські 1 шт. в Сумській 2 шт., в Сумській 2 шт. , в Черніговській 2 шт. , в Житомирській , в Рівенській , в Волинській , В Львівські , Закарпацькій, в Іванофранківській , Чернівецькій , Вінницькій по одній штуці. Причому на "російському "напрямку вони повинні діяти до 350 - 550км в глиб надійно . На сході , КРИМУ реальні дії НЕЧИСТОГО путіна та його банди єдиноросів при владі в "расєі" , використання та обман громадян в окупованих тереторіях УКРАЇНИ, досягнення в УКРАЇНІ , .особливо підтримка Країн Світу України, брехні "расійських засобів масової інформації ( реальні приклади). В бік Бялорусі факти дії "расєі" на окупованих частинах УКРАЇНИ, досягнення УКРАЇНИ , поради по вирощуванню с./ г. культур . іформація підтримки та проведення навчань з КРАЇНАМИ НАТО та Розвинутими Країнами. Інформація дій обєднання Литва , Польша , УКРАЇНА . В вільному просторі Євросоюза на різних мовах ( обовязково стисло 30 хв. кожні дві години НА УКРАЇНСЬКІ МОВІ) , про дії "расєі" , Злочини на окупованих тереторіях "расєянами" , дискримінація населення на окупованих тереторіях УКРАЇНИ, Надійність забеспечення інвестицій в УКРАЇНІ , можливість інвестування в великих до малих обємів громадян інших Держав в УКРАЇНУ ( конкретні програми), привабливі Туристичні маршрути по УКРАЇНІ , ( особливо санаторії з лікувальними мінеральними водами , з застосуванням родонових ванн та натуральних екочистих боліт УКРАЇНИ. МИ повинні протидіяти країні БРУХУНІВ "расєі" , історичні програми УКРАЇНИ, і Чи герої "расєяни" які в окупованих тереторіях воюють як терористи і як їх ховають. Та інше. Матеріал для програм можна готовити на центральному офісі , почергово транслювати на цих обєктах , + музика, інтервю , очевидців, державні НОВИНИ , цікаві інформаційні програми трансляція ( 20 годин на добу ( особливо увага трансляції ніч , ранок до 8 годин) в бік "расєі") щоб могли слухати та дивитись і військові "расєі", про злочини проти других народів в "расєі"... . ; години профілактики почергово ( сусідні). Життя зрадників УКРАЇНИ в "расєі". Демократичні цінності які розвиває УКРАЇНА. Два боки обличчя "цекви" московського патріархату.

13 днів тому
Анна Смолий
Анна Смолий

Дуже цікавий гість,грунтовна ,зрозуміла бесіда

22 дні тому
Olga Moreva
Olga Moreva

Ведучого погано чуть

24 дні тому
Юрій Ц
Юрій Ц

Річка Десна луг с.Зазим"є , дачі. На теріторії 500*500м. 7 будівель з куполами рашиського патріархату. Це що? Поселення , біженці,чи захват Українських земель патріархатом країни з якою іде війна.

27 днів тому
Алекс Зорин
Алекс Зорин

Аваков убежал так как точно знает что будет война

Місяць тому
Ян Колесников
Ян Колесников

Нету в Украины шанса пока мы не начнём стрелять не судить а просто стрелять предателей а пока нас ждёт Харьковский котел и Мариупольский

Місяць тому
ЛЮБА ПЕТРОВА
ЛЮБА ПЕТРОВА

ДОРОГІ УКРАІНЦІ ВСЕ ЦЕ ДОБРЕ ЩО МИ ЛЮБИМО СВОЮ КРАІНУ А ЩО ДАЛЬШЕ В НІЯКЕ НАТО НАС НЕ ВІЗЬМУТЬ І НІКОМУКРОМИ НАС НАША УКРАІНА НЕ ПОТРІБНА ЯКЩО ВЗЯТИ ІСТОРІЮ УКРАІНИ СТІЛЬКИ БУЛО ЗРАДИ З ТИМИ СКИМ УКЛАДАЛА УКРАІНА УГОДУ ПУТІН НЕСПАВ І ЗНАВ ЩО ЩОБ ЗНИЩИТИ УКРАІНУ ПОТРІБНІ ЗАСЛАНІ КОЗАЧКИ ЩО ВІН І ЗРОБИВ ВИЖ БАЧЕТЕ ЩО СБУ НАВІТЬ НЕ ЧАШЕТЬСЯ ЦЕ ГОВОРИТЬ ПРО ТЕ ЩО ЦЕ САМА НАСТОЯЩА ЗРАДА ПОСТАВИВ ПОРОХ КЕРІВНИКОМ СТРАТИГІЧНИХ ОБЕКТІВ ЯКОГОСЬ РОСІЯНИНА НАПРІЗВИЩЕ БОГДАН ЯКЩОЯ НЕ ПОМИЛЯЮСЬ ТА ЦЕ НЕ ГОЛОВНЕ А ТЕЩО ВСІ СКЛАДИ ЗІ ЗБРОЕЮ БУЛИ ЗНИЩЕНІ ПРИНЯТО БУЛО ТЕ ДУРНЕ ОРДЛО ПІДПИСАНІ МІНСЬКІ УГОДИ ПІД ДІКТОВКУ ПУТІНА І ЩЕ БАГАТО ЧОГО ЩО НАМ НЕВІДОМО НА ДОНБАСІ САМА НАСТОЯЩА ВІЙНА АЛЕ ЗАКОН НЕБУВ ПРИНЯТИЙ ЯКЕСЬ АТО ЗНАЕТЕ НА СЛОВАХ ТАЩЕЙ БРИХЛИВИХ МОЖНО ПОКАЗУВАТИ СЕБЕ ПАТРІОТОМ НА ПОВЕРХНІ А В СЕРЕДЕНІ ГНИЛЬ ЗРАДА ЗГАДАЙТЕ ЩО НАПИСАНО В БІБЛІІ ЩО ПРИЙДУТЬ ВОРОГИ В ОВЕЧІЙ ШКУРІ ОЦЕ ВОНИ І Є І ПОВІРТЕ І ТІЛЬКИ МИ І НІХТО НЕ ЗАХИСТИТЬ НАС І НАШИХ ДІТЕЙ БАТЬКІВ ВІД ЦИХ НЕДОУМКІВ ПРОЩО ЦІ ЛЮДИ ДУМАЮТЬ ЯКІ ГОРОЮ СТОЯТЬ ЗА РОСІЮ НУ БУЛАБ ДІЙСНО ПОВАЖНА ДЕРЖАВА ЩОБ СВОІХ ЛЮДЕЙ ПОВАЖАЛИ ЖИЛИ ВСІ ДОБРЕ КРУГОМ ЛЮБО ДОРОГО ПОДИВИТИСЬ А ТОЖ БАРДАК ЛЮДИ ЖИВУТЬ В БАРАКАХ ТАКА НЕПОВАГА ДО СВОГО НАРОДУ ВОНИ ЩЕ ЛІЗУТЬ ПОВЧАТИ КОГОСЬ ТА ЧІ ВВАС НЕМАЄ ЧИМ ЗАЙМАТИСЬ СТІЛЬКИ ЩЕ ВАМ ПОТРІБНО ЛЮДСЬКОІ КРОВІ ЩОБ ВИ НАРЕШІ ІІ НАПИЛИСЬ У ВАС ВАШЕ ЦЕ ТРИ ГУБЕРНІ А ВСЕ ОСТАЛЬНЕ ЗАХВАЧЕНО ПРИНИЖЕННЯ ЗНЕВАГА ДЕ ВИ ТІЛЬКИ СВОЄ РИЛО НЕ ВСТРОМЛЯЛИ І ВСІМ ХТО ХОЧЕ ЩОБ РОСІЯ ОКУПУВАЛА УКРАІНУ ТО МИ ГОВОРИМ ЩО НЕНАДІЙТЕСЬ НАВІТЬ МИ ВСІ ХТО ТІЛЬКИ МОЖЕ ВОЮВАТИ ПІДИМ НУ ТОДІ НЕ ПЛАЧТЕ ЩО ДЯКУЮЧИ СВОІМ ХОТЕЛОЧКАМ ЯК В ДОНБАСІ ПРОСРЕТЕ БУДЕТЕ НОЧАМИ СИДІТИ ПОПОДВАЛАМ А ТИХ КОГО НЕ ДОСТАНЕ ПУТІНСКА БОМБА ТО МИ САМІ ВИДАВИМО ЯК ХОМЯКІВ І НЕНАДІЙТЕСЬ НА ГУМАННІСТЬ ДОСИТЬ

Місяць тому
Oleg B
Oleg B

Дорогі Українці. Пора запасатися терпінням та готуватися до найгіршого. Ця хвора неуч у кремлі хоче захопити всю країну. Допомоги від німців чи американців не буде. Надія лиш на себе. Ми сильні ми переможем. Воля або смерть. Слава нації Смерть ворогам

Місяць тому
Сергей Сергей
Сергей Сергей

Ну и рожа...

Місяць тому
партия ШУХЕР party_chuxer
партия ШУХЕР party_chuxer

ИИ

Місяць тому
Slwa Tu
Slwa Tu

Консультант какой-то.... Не рыба, не мясо

Місяць тому
Іван Мазепа
Іван Мазепа

Вот генерал, в вышиванке рассказывает, как они просрали страну. Скоро будут книжки писать, как генералы СБУ героически сражались с ФСБ россии. И в этой книге всегда будет присутствовать герой и патриот, а среди этих героев и патриотов обязательно предатель, и не один. Как без этого. Сказки людей, которые тек грабили это страну, что гне увидели как ее уже просрали.

Місяць тому
Shutnik IIIyTHuK
Shutnik IIIyTHuK

афгар кот дивуар повторить7 РАША БОЙСЯ!

Місяць тому
4pensionerka9
4pensionerka9

В Финляндии было патриотичное правительство, а у вас в любой момент власть может предать народ и страну. Вы готовы к этому, вы готовы нейтрализовать предателей во власти?

2 місяці тому
Володимир Замковий
Володимир Замковий

Перемоги у них не буде ні в якому разі. Буде пабєда. Та власне вона, ота пабєда, вже є. Наробили бо падлюки біди. Причому не тільки нам, але й своїм асталопам. Перемога буде за нами по любому. "Наше дєло правоє ми пабєдім". Єдине питання за яку ціну І хто ту ціну буде платити. СЛАВА УКРАЇНІ ! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ !

2 місяці тому
Евгения Собчик
Евгения Собчик

Путiн -совок,а його прибiчники, совинята,Украiна ,, високо оцiнила" його,а талановитi украiнцi склали пiсню --хiт:,, Путiн--х........ло" ,весь свiт наспiвуе ii.

2 місяці тому
comfu comfy
comfu comfy

чому не розвивається громадянські місцеві самооборони? чому бомбосховища в занедбаному стані , повна безвідповідальність, в державі.

2 місяці тому
Ева Седова
Ева Седова

ДЯКУЮ !!!

2 місяці тому
Vasily Konik
Vasily Konik

ХТО.ДАВ.ЙОМУ.СЛОВО.ЦЕж.одна.бандаШуфріч.Бойко.Ахмедка . І.іще.там.в.Верховнійраді.сотня Депутатів.СЛАВА.УКРАЇКИ

2 місяці тому
Tetyana Lebid
Tetyana Lebid

Це Орджоникидзе треба знесты з лыця Украйины.

2 місяці тому
Я
Я

Повага, пану Генералу!

4 місяці тому
Oleg Obuhivskiy
Oleg Obuhivskiy

Відповіді генерала як професіонала надихають Парадокс ,але справжні безпекові сруктури новоутвореної держави ,особливо України народжуються в горнилі війни.

4 місяці тому
Evgenij Chernoff
Evgenij Chernoff

Падаўжэнне тэрміну паўнамоцтваў прэзідэнта гэта самае каральнае злачынства шляхам "разумнага галасавання" ці іншай афёры можна разглядаць як захоп улады за такое злачынства толькі смяротнае пакаранне!!!

4 місяці тому
Andy Hood
Andy Hood

Перефразуючи "классика", хочеться сказати "яких ще КОМПЛЕКСІВ вам треба?!". Україна має достатньо на озброєнні зенітних ракетних комплексів середньої дальності - це і "Буки" і "С-300" і "С-125", які нічим не гірші за "славнозвісний" "Петріот". Просто слід припинити вилучати клістрони та проводити інші диверсії у власних ППО....

5 місяців тому
камал салимов
камал салимов

молодцы украинские олигархи выделили из своего скудного кармана по 1 МИЛЛИАРДУ ДОЛЛАРОВ НА ВООРУЖЕНИЕ АРМИИ УКРАИНЫ. НАВЕРНОЕ ЭТО ЗАСЛУГА ЗЕЛЕНСКОГО

5 місяців тому
Дмитрий Сергач
Дмитрий Сергач

Что он чешет?

5 місяців тому
Pravo Polis
Pravo Polis

Зрада Управлінь СБУ. 48 хвилина.Як би не призначили Педрулевича, Луганське Управління ліквідувало би осередок терористів до блокування будівлі. Педрулевич заборонив відкривати оружейну кімнату та здійснювати відсіч сепарам. станом на 2021 рік жодних слідчих дій з цих фактів!

5 місяців тому
Александр Ковальчук
Александр Ковальчук

Дайте зброю населенню України, і через місяць, ми, будемо в кремлі...і путлера повісимо на гілляці...!!!

5 місяців тому
Александр Ковальчук
Александр Ковальчук

Ви, не СБУ, а ФСБУ.....філія...!!!

5 місяців тому
Korabell and Killer
Korabell and Killer

Бесконечное враньё и обман.

5 місяців тому
Денис Заводько
Денис Заводько

О боже ну и разговоры у вас (

5 місяців тому
Моша Тарасевич
Моша Тарасевич

Тут многие прикидываются Русскими Нет ребята русские не сдаются А это фейк Украины артисты они все вместе с Зе

5 місяців тому
Igor Kaidoukov
Igor Kaidoukov

Всё конец проекта украина неизбежен.

5 місяців тому
Владимир Светличный
Владимир Светличный

через несколько лет в украине людей не останется занимайтась экономикой

5 місяців тому
Владимир Светличный
Владимир Светличный

у победителя на 1 синяк будет меньше

5 місяців тому
Екатерина Герман
Екатерина Герман

между крымом и донбассом было достаточно времени чтобы сделать передислокацию но сбу долго чесало репу

5 місяців тому
Павел Ткаченко
Павел Ткаченко

С такими горе-генералами войну не выиграем...

5 місяців тому
Monya Petrenkovich
Monya Petrenkovich

Військовий повинен бути підтягнутий, незалежно від звання і посади, а цей обріс салом що очей не видно. Якщо не дай бог почнеться, то вони всі будуть на польському кордоні раніше ніж перша ракета агресора торкнеться землі. Я так зрозумів, що воювати будемо без генералів (((

5 місяців тому
Михайло Козерема
Михайло Козерема

Рівень СБУ судячи по генеральну, нульовий.

5 місяців тому
Monya Petrenkovich
Monya Petrenkovich

Якби мої очі його не бачили, мені було б не так страшно йти на війну. Треба заборонити показувати на телеканалах таких генералів, вони тільки деморалізують.

5 місяців тому
Lubov LIV
Lubov LIV

Никуда мы не идем. При трусливом Байдене, все сделавшем для сдачи Крыма, и ЗЕке

5 місяців тому
AVTD
AVTD

російська агентури у нас багато

5 місяців тому
Tanya Pryadeina
Tanya Pryadeina

х

5 місяців тому
Cemaat Teşkilâtı Qırım Grajdalıq Cemiyeti İnstitutı
Cemaat Teşkilâtı Qırım Grajdalıq Cemiyeti İnstitutı

на жаль, й зараз генерал Ягун не є щирим. Його поведінка під час першого бою, коли ми понесли перші втрати, також не є зразковою (м'ягко кажучи)...

5 місяців тому
Владимир Гарбар
Владимир Гарбар

Сними вышыванку и не вижу. СРОССИЕЙ НЕ НАДО ВОЕВАТЬ,С РОССИЕЙ НАДО ОБЬЕДИНЯТЬСЯ.

5 місяців тому
Тарас Кузьмяк
Тарас Кузьмяк

Брешуть як дихають .

5 місяців тому
lydmila Zanjko
lydmila Zanjko

Мене особисто вразили слова Ягуна, співробітника СБУ:"думали, що вони підуть далі"! Далі куди?

5 місяців тому
Valentyn Molchanov
Valentyn Molchanov

от за все эти помылкы кто-то заплатит своей головой.

5 місяців тому
F A L C O N MWO
F A L C O N MWO

Після слів "я надіюсь на розум нашого населення" а не на армію стало трохи страшно)

5 місяців тому
Viktor Сhak
Viktor Сhak

Никуда Украина не идёт. Нет времени. На ПДЧ нужно около 10 - ти лет. Намерение и членство - разные вещи. И не надо выдавать желаемое за действительное. Но кто сказал, что союзником быть плохо?

5 місяців тому
Kadafi1544
Kadafi1544

досихпіри для мене те ж саме що і йоптічі

5 місяців тому
вячеслав малышко
вячеслав малышко

История развития событий по организации власти в Украине показали тупость ветвей власти,надежду на АВОСЬ ПРОНЕСЕТ не пронесет ведь и надежда на Еаропу что она нас защитит очень слабая. Спасла бы АРМИЯ но ее все гнобят и оббирают.ПОЛУЧИТЕ ДУЛЮ ОТ нато и с такой властью еще и позор поражения .Как военный,не вижу повода к оптимизму.

5 місяців тому
Маріанна Гудакова
Маріанна Гудакова

Я уже до московських патріархатів не хожу, уже 7років

5 місяців тому
Маріанна Гудакова
Маріанна Гудакова

Я не хочу війну, а Росія ворог світу.

5 місяців тому
Андрей Фурсов
Андрей Фурсов

Гидко слухати ,як воно було.,,Ми думали..,, ,,Здивування...,, ,,Можливо..,, Брехня,розпач,та зрада.Усi сэпари залишилися та керують, як в медia,так i напосадах.

5 місяців тому
Сергей Успеньев
Сергей Успеньев

На НАТО рассчитывать не приходится - Германия и Франция думают только о своей безопасности.

5 місяців тому
Александр Степованый
Александр Степованый

Саакашвили премьером Украины

5 місяців тому
Нина Мирошниченко
Нина Мирошниченко

Когда сукашвили лег под клоуна, для меня он умер!!! Царство ему небесное!

5 місяців тому
Олег Шевцов
Олег Шевцов

Воля або смерть! Однако, слушая данного начальника, понимаю почему такая хрень.(

5 місяців тому
SQWE23
SQWE23

Ладно, не очкуй! Мы с вами воевать не хотим и не будем! Путин наш по ходу "кукушкой" поплыл, везде враг мерещится...но это не значит, что люди его поддержат!

5 місяців тому
Andrii Mokrov
Andrii Mokrov

Списки складені. Чути це прямо насолода.

5 місяців тому
Kateryna Stepanova
Kateryna Stepanova

Насчет разрыва дипломатических отношений ясно и толково пояснил Климкин (интервью где-то здесь, на этом же канале): за забором остаются около трех миллионов наших граждан и им нужны консульские услуги наших представительств. Разрыв отношений не означает, что потребность в этих услугах исчезла. Это означает, что их будут предоставлять дипмиссии других государств. Никакая другая страна не согласилась этого делать. Климкин не пояснил, почему именно, но это как мне кажется и не требует пояснений.

5 місяців тому
сергей козленко
сергей козленко

позорники не могли 30 человек задавить !

5 місяців тому
Ольга Козарюк
Ольга Козарюк

Треба було щось робити з московскими попами з 91 року вони свою справу зробили від московії цілих 30 років кожної неділі на проводі одне і те саме довбали прихожанам .Якщоб влада думала з 91 року про захист України такого би розвороту не було ,а тепер всі прихожани падають на коліна і крчать щоб московія зайшла щоб віру не забрала Україна маємо наслідки .

5 місяців тому
Ольга Козарюк
Ольга Козарюк

Яби небуло багато посадовців які стояли за московією такого небулоб .Тому що кажуть ми не думали що московія урветься в Україну не уводили воєнний стан бо розалиться економіка .Але вийшло навпаки московія увійшла на тереторії країни і економіку розвалили немає заводів немає роботи і тепер ще московія почне маштабну війну і знову скажуть ми не думали що вона піде на таке .Піде московія на усе її потрібна Україна крапка і будуть великі наслідки .

5 місяців тому
Misko Roman
Misko Roman

Дайте зброю

5 місяців тому
Misko Roman
Misko Roman

Приємно слухати. Патріот України. Успіхів та здоровя. Довгих років. Дякуємо. Ми спокійні. Нас захистять від орди.

5 місяців тому
Dmtr Zlns
Dmtr Zlns

Боевые умения СБУ показала, когда брала террориста, уже сдавшегося МВД Авакова. Контора недолейтенанта Баканова.

5 місяців тому
Анна Ходак
Анна Ходак

Ребята значит вам даром деньги платили если вы ничего не знали на где пограничники где ваша альфа где были гру полиция и теперь вы говорите не знали не принимали решения а зачем нам такие генералы

5 місяців тому
Галина Пташечка
Галина Пташечка

Росія має тверду ціль і абсолютно логічну- захоплення України. Без України росія - ніщо. Ні воювати не зможе,ні їсти не буде,ні створювати нові розробки. Що досягла росія за 30 років незалежності від України?!

5 місяців тому
Галина Пташечка
Галина Пташечка

але! росія наклала вето на визнання Серебренниці геноцидом!! так що там не було геноциду.

5 місяців тому
Галина Пташечка
Галина Пташечка

Введення військового стану й розрив дип відносин одразу після захоплення Криму не привело б до того,що трапилося.

5 місяців тому
Галина Пташечка
Галина Пташечка

Те,що було вже зроблено Гіркіним у Слов*янську показувало,що вони не зупиняться у Донецьку, а що росія піде далі.

5 місяців тому
Наталья Д
Наталья Д

Васин( ком.- р)- душевнобольной?

5 місяців тому
Andrei
Andrei

Плывёт Титаник «Россия=пукин» еле-еле, зато гудит громче всех о былых победах и светлом будущем. Как долго ещё ему пускать пузыри – не знает никто, но все догадываються, чем это плавание закончиться...

5 місяців тому
Екатерина Мазепа
Екатерина Мазепа

СКОЛЬКО ВЕРЕВОЧКЕ НЕ ВИТЬСЯ,А КОНЕЦ БУДЕТ...

5 місяців тому
Игорь Малеванов
Игорь Малеванов

...а в Крыму че не «воюютэ»??.....«самая сыльная "армия" у эуропе»...

5 місяців тому
Алла Єдинач
Алла Єдинач

Не дозволимо лаптю топтати нашу землю

5 місяців тому
ProRock
ProRock

Генерал який недооцінює ворога, гірше самого ворога....на жаль.

5 місяців тому
дід панас
дід панас

якийсь безвідповідальний популіст цей сбушник.

5 місяців тому
Вася Васин
Вася Васин

Сала Украине, героям сала!

5 місяців тому
Павел Ткаченко
Павел Ткаченко

Вася, он и в Африке Вася.

5 місяців тому
Вася Васин
Вася Васин

@Людмила Сапунова к врачу надо вашему зеленскому обращаться...ну и половине населения вашей банановой колонии😜

5 місяців тому
Людмила Сапунова
Людмила Сапунова

К врачу не пробовал обратиться  Голову пролечить не мешало

5 місяців тому
Николай Кисленко
Николай Кисленко

Украина ищет помощи везде, где можно, даже в Сомали)

5 місяців тому
Alex P
Alex P

Брежнев?

5 місяців тому
Богдан Куценко
Богдан Куценко

Цікавий гість, дякую!

5 місяців тому
Анна Завьялова
Анна Завьялова

СБУ - детский сад с барабаном? все знали о вторжении гиркина , а они нет ... по харям гнать их надо долго и далеко

5 місяців тому
Володимир Дашко
Володимир Дашко

А чому сбУ не чіпає сепаратистів у владі?

5 місяців тому
solyoly1
solyoly1

Дякуємо за гостя. Більше таких інтерв’ю коли адекватний воєнослужбовець високого рівня роз’яснює громадянам все по поличкам у тій загрозі яка вже на кордонах. Це об’єднує нас усіх та менше паніки тоді у кожного .

5 місяців тому
lysenko2a
lysenko2a

Когда совок вторгся в Чехословакию в 1968г., в протест на Красную площадь вышло восьмеро.В 2014г. против оккупации Крыма не вышло ни одного. Это свидетельствует о "росте" нравственности русских.

5 місяців тому
РашЮтуб Подтиркин
РашЮтуб Подтиркин

Записает и закакает. На улицу выйти какает, а тут аж война!

5 місяців тому
Світлана Шубіна
Світлана Шубіна

Дуже грамотний генерал,так держать, Слава нашим збройним військам!

5 місяців тому
Yuri Nikolaevih
Yuri Nikolaevih

... СБУ как раньше так и сейчас ни хрена не знает и не делает!!! Знаю, лично, пророссийско настроенных людей в силовых структурах да и не только - СБУ там где пахнет баблом, а не там где надо выполнять свой долг!!!

5 місяців тому
OLev
OLev

А можливо Московія нас просто убаюкує? Загроза нам реальна!

5 місяців тому
Виктор Шепелев
Виктор Шепелев

Всё разрешилось. Байден позвонил Путину и пообещал , что Украина не нападёт на Донбасс Так же Байден пригласил президента России на климатический саммит, и гарантировал отсутствие Зеленского на этом мероприятии.. Всё !!! Война отменяется....... пока.

5 місяців тому
Jane Eyre
Jane Eyre

Основна наша задача підтримувати спокій.... Хай тільки сунуться московити сюди, зароблять по самі яйця

5 місяців тому
Jane Eyre
Jane Eyre

Дякую все буде Україна 💛💙

5 місяців тому
Paul Verhoven
Paul Verhoven

Странно слышать от военного приравнивание реакции вооруженных сил США и реакции вооруженных сил Украины (вооружённой техникой США) в отношении агрессора. В данном случае, США не будут воевать. Как я понял с Ваших слов , препятствие в покупке Турцией у США комплексов ПВО возникло по причине выдвинутого Турцией дополнительного условия по передаче вместе с комплексами документации по разработке этих комплексов . Думаю , что Украина согласится на любые разумные условия по поставке США комплексов ПВО.

5 місяців тому
Виктор Шепелев
Виктор Шепелев

Вам отправили три надувные лодки . Больше миру вам предложить нечего.

5 місяців тому
Василий Племяник
Василий Племяник

Чему не сотворить тереториальну оборону

5 місяців тому
Pit8ull
Pit8ull

нужно было расстреливать всех вышедших из Славянска

5 місяців тому
PARTYZAN UA
PARTYZAN UA

Прикольно. Коменти як корова язиком злизує.

5 місяців тому
PARTYZAN UA
PARTYZAN UA

ФСБУ керує ворог баканов, згадайте як воно мало сраку не вилизало мертвечуку, коли він з ним поздоровався.

5 місяців тому
Олекса Центренко
Олекса Центренко

Дарма не пам'ятаємо історію можна згадати про нацистів та Чехословачину, СРСР та Фінляндію, спочатку активне нагнітання інформаційної істерії для формування суспільної свідомості а потім військові дії.

5 місяців тому
Larisa V. Germany
Larisa V. Germany

Монахи с российским гражданством в Украине?! Это же разведка кгб, куда смотрит СБУ?!!

5 місяців тому
Маруся Чурай
Маруся Чурай

А СБУ кто? Они на зарплате в ФСБ .

5 місяців тому

Далі

Apple Event - September 14

1:18:47

Apple Event - September 14

Apple

Переглядів 17 млн

2 тиждень - Танці з зірками. 8 сезон

3:6:10

2 тиждень - Танці з зірками. 8 сезон

Танці з зірками

Переглядів 308 тис.

Apple Event - September 14

1:18:47

Apple Event - September 14

Apple

Переглядів 17 млн

2 тиждень - Танці з зірками. 8 сезон

3:6:10

2 тиждень - Танці з зірками. 8 сезон

Танці з зірками

Переглядів 308 тис.

Уборщица помогла шефу заключить выгодную сделку Истории из жизни

28:57

Уборщица помогла шефу заключить выгодную сделку Истории из жизни

Настоящие любовные истории

Переглядів 507 тис.

🟨 СПІВАЮТЬ ВСІ | ВИПУСК 3. СЕЗОН 1

1:58:48

🟨 СПІВАЮТЬ ВСІ | ВИПУСК 3. СЕЗОН 1

Співають всі - All Together Now Ukraine

Переглядів 375 тис.